Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

W myśl aktualnego prawa możesz wydzierżawić auto zastępcze w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku do czasu naprawy Twojego auta albo do dnia wypłaty zadośćuczynienia w przypadku szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia data produkcji uszkodzonego samochodu oraz w jakiej ubezpieczalni był ubezpieczony sprawca wypadku.

Auto zastępcze należy Ci się zarówno jeżeli użytkujesz pojazd do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe bądź do celów osobistych możesz pożyczyć samochód zastępczy bezpłatnie w Naszej wypożyczalni. Pod warunkiem że posiadasz prywatne pojazd jakim na co dzień dojeżdżasz do pracy, uczelni czy na zakupy ewentualnie do doktora również należy Ci samochód zastępczy.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z:

  • samochód zastępczy na czas naprawy
  • samochód zastępczy z polisy OC Aviva
  • wynająć auto zastępcze bezgotówkowo z polisy OC Aviva

Towarzystwa Ubezpieczeniowe niezwykle często umyślnie wprowadzają poszkodowanych w błąd i informują że pojazd zastępczy się nie należy! To kłamstwo! Nie daj się oszukać! Zatelefonuj do nas!

Ubezpieczyciel sprawcy nie może nakazać lub wskazać konkretnej wypożyczalni skutkiem tego zawsze masz prawo pożyczyć auto w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na najem „auta zastępczego” od warsztatu, który naprawia twoje auto i rozlicza szkodę. W wielu wypadkach zakłady naprawcze proponują samochody w koszmarnym stanie nie nadające się do używania. W szeregu przypadków są to samochody dużo niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich bliskich masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote