Ubezpieczenie wiatraków

Ubezpieczenie wiatraków, a właściwie turbin wiatrowych, biorąc pod uwagę kolosalne wydatki ich ustawienia, ale i praktyczne zagrożenia, stanowi konieczność, którą należy wziąć pod uwagę na etapie projektowania inwestycji.

Siłownie wiatrowe wymagają specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych, jakie są w tym momencie osiągalne na polskim rynku ubezpieczeń co nie świadczy, że istnieje ich całkowita znajomość. Aczkolwiek skala i potencjał ubezpieczenia są zależne od wielu czynników wprawdzie najważniejszym jest czas eksploatacji turbiny i istnienie i zakres działania umowy serwisowej dawanej za pomocą producenta ewentualnie inny fachowy podmiot.

W zależności od czasu eksploatacji można ubezpieczyć turbiny wiatrowe od wszelkich niebezpieczeństw, tzw. all risks, w jakim najszerszy charakter ubezpieczenia definiowany jest przez określone wyłączenia, a też indywidualne zbiory urządzeń, począwszy od fundamentu, turbinę, rozdzielnię elektryczną i okablowanie.

Ponadto tematem asekuracji mogą być pieniężne skutki przerwy w pracy elektrowni, wywołane szkodą materialną w urządzeniach.

Bezsprzecznie nie można zapomnieć o ubezpieczeniu OC ze względu na  prowadzoną działalnością

Zapraszam również do wykorzystania formularza spytania o cenę ubezpieczenia turbiny wiatrowej i zakres ubezpieczenia,  bez względu od miejsca zamieszkania dostaniecie Państwo całkowicie obszerną i fachową ofertę! I to całkiem za darmo.
Zaufaj doświadczonej wiedzy i dostępie do ofert wszystkich towarzystw ubezpieczeń działających w Polsce. Wiatrak za dużo kosztuje, by zdać się na pierwszą lepszą propozycję.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes